Program je oblikovan za udeležence, ki že imajo znanja s področja arhitekture, inženiringa, poslovnega upravljanja, proizvodnega managementa, upravljanja z nepremičninami in si jih želijo nadgraditi. Slušatelji programa »Upravljanje z nepremičninami« bodo pridobili nova znanja in s tem tudi konkurenčne prednosti na trgu upravljanja z nepremičninami.
Petnajstdnevni program vključuje zavedanje o osrednji vlogi upravljanja z nepremičninami na področju načrtovanja, razvoja, določanja in izvajanja korporativne strategije krovnega podjetja. Spoštuje status upravitelja kot integralnega elementa za korporativni uspeh.
Usposabljanje je vsebinsko razdeljeno na tri module:
Program bomo začeli izvajati spomladi 2010.
Ksenja Golob
E-pošta
Tel. 01 5881 311
Alja Gajšek
E-pošta
Tel. 01 5881 318
WP Cumulus Flash tag cloud by Roy Tanck; Ported for Typo3 and TagPack ext by Iztok Fifnja (Virtua d.o.o.) - requires Flash Player 9 or better.
Prijavite se na prejemanje GEA e-novic.
Znanje lahko takoj uporabite v praksi! V poslovnem svetu šteje samo takojšnji učinkovit prenos novih znanj v vsakodnevno strokovno delo, kar našim slušateljem zaradi praktično naravnanih vsebin že dolgo uspeva. Prepričate se o tem tudi sami!